Bokning av hallen

Hallen går att boka mellan 06:00 på morgonen till 24:00 på kvällen alla dagar på året. Endast en tid går att boka åt gången, nästa tillfälle får bokas när föregående har nyttjats.
Uthyrning av hallen till privatperson som ej är medlem, till kommersiell verksamhet eller kurser som ej genomförs i Sölvesborgs Brukshundklubbs regi offereras separat, vänligen skicka då er förfrågan till hallen@solvesborgsbrukshundklubb.se


När du har bokat får du en bokningsbekräftelse med ett bokningsnummer. Du swishar din betalning till 123 146 49 24 och märker denna med ditt bokningsnummer och namn.

För att komma till bokningssidan klickar du på knappen Till bokningssidan nedan.
Här kan du även se prislista.

Första gången behöver du skapa ett personligt inlogg genom att registrera dig på bokningssidan – du hittar funktionen för att registrera dig under menyn Logga in.

Om problem uppstår vid skapande av nytt konto, maila till: hallen@solvesborgsbrukshundklubb.se